fbpx
   

Компаніям

Школа альтернативної освіти «Альнар» проводить корпоративне навчання за такими програмами:

 • Швидкочитання та розвиток пам’яті – збільшення швидкості читання, придбання навички вертикального читання, поліпшення пам’яті та збільшення обсягу інформації, що запам’ятовується, підвищення рівня уваги, розвиток образного, асоціативного та аналітичного мислення.

Тривалість практикуму 10 днів по 2,5 години.

 • Риторика та ораторська майстерність – розвиток дикції, розвиток чистої та грамотної мови, зняття блоків, які заважають вільному викладу.

Тривалість практикуму 10 днів по 2,5 години.

 • Нестандартне мислення – вміння знаходити нові підходи та нестандартні рішення в будь-яких професійних та життєвих ситуаціях.

Тривалість практикуму 10 днів по 2 години.

В результаті навичок, набутих на наших практикумах, підвищується працездатність при найменшій стомлюваності, та підвищується особиста ефективність кожного учасника.

Ми проводимо безкоштовне пробне заняття тривалістю годину. Це не тільки презентація практикуму та знайомство з викладачем, але й кілька практичних вправ з обраної програми.

Є можливість замовлення виїзного навчання (на обраній вами території). Рекомендована кількість учасників в групі від 8 чоловік.

Всі умови, в тому числі й вартість, обговорюються окремо. тел. + 38 096 243 4010

  Запис на практикум

  Швидкочитання та розвиток пам’яті

  Швидкочитання та розвиток пам’яті

  Мати навичку швидко та якісно обробляти будь-яку інформацію, збільшити обсяг пам’яті та підвищити рівень уваги.

  Риторика та ораторська майстерність

  Риторика та ораторська майстерність

  Опанувати навик вільно, чисто та грамотно вести будь-яку розмову, та відчувати себе впевнено під час виступів, презентацій, співбесіди.

  Нестандартне мислення

  Нестандартне мислення

  Розвинути навички використання нетривіального підходу до вирішення будь-яких завдань, відмовитися від шаблонності мислення, розвинути гнучкість розуму.

  ...

  Відкрий свої можливості!

  Чи готові приєднатися?