fbpx
   

Онлайн

Школа альтернативної освіти «Альнар» проводить навчання онлайн. Ви не обмежені географією. Одна умова – стійкий та якісний інтернет.

Тут немає нудних лекцій, нецікавих домашніх завдань та наукових теорій. Тут немає простеньких вправ. Тільки захоплююча практика «тут і зараз» (тобто, в живу) в супроводі викладача.

Швидкочитання та розвиток пам'яті

На практикумі «Швидкочитання та розвиток пам’яті» розвиваємо пам’ять та збільшуємо обсяг інформації, що запам’ятовується, збільшуємо швидкість читання без втрати зрозумілого, підвищуємо рівень уваги, за рахунок розвитку різних видів мислення підвищуємо інтелект.

  Реєстрація на практикум  Риторика та ораторська майстерність

  Практикум «Риторика та ораторська майстерність» знімає блоки та затиски, що заважають вільної мови, навчає красиво та грамотно говорити з чітким промовлянням звуків, розвиває мовне мислення та пам’ять.

   Реєстрація на практикум   Нестандартне мислення

   Практикум «Нестандартне мислення» виводить за межі стереотипного мислення, завдяки рішенню нестандартних завдань вчить мислити непересічно, відкриває творчі та креативні здібності, розвиває пам’ять та різні види мислення, підвищує рівень інтелекту.

    Реєстрація на практикум    ...

    Відкрий свої можливості!

    Чи готові приєднатися?